دسته بندی نشده

چگونگی مراحل تولید پریفرم

انواع پریفرم

مواد اولیه pet در مراحلی ذوب میشوند و درون قالب هایی ریخته میشوند، مواد درون قالب به وسیله ی چیلر خنک میشوند و از قالب بیرون آورده میشوند و در نهایت قطعات شفافی به دست می آیند که به آنها پریفرم گفته میشود.

پریفرم ها را نیز طی مراحلی درون قالب هایی به شکل بطری های مختلف میریزند و اینگونه پریفرم های پت و پریفرم بطری تولید میشوند.

عوامل موثر بر قیمت پریفرم و بطری

قیمت پریفرم با توجه به مواد اولیه pet که برای تولید پریفرم به کار برده میشوند و مواد های به کار برده برای تولید پریفرم تعیین میشود. در فروشگاه اینترنتی پارس پت باکیفیت ترین پریفرم های بطری و پت تولید میشوند که با مناسبترین قیمت عرضه و ارائه میشوند.

بطری ۱ لیتری برای بسته بندی چه صنایعی استفاده میشود

شرکت پارس پت تولید کننده انواع بطری های ۱ لیتری در طرح های مختلف دهانه ۲۸ میلیمتر میباشد. بطری های ۱ لیتری در بسته بندی های مختلف مانند دوغ ، شیر، نوشابه و آب معدنی و غیره استفاده میشود.

شرکت پارس پت انواع بطری ۱ لیتری برای مصارف شیمیایی را نیز تولید و عرضه مینماید.

این بطری ها ی ۱ لیتری برای بسته بندی انواع مواد شوینده، مایع دستشویی و مایع ظرفشویی و غیره به کار برده میشوند که نوع دیگر این بطری های ۱ لیتری برای مایع دستشویی به صورت پمپی تولید میشوند که این نوع بطری ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند و طرفدارن زیادی دارند.

این بطری ها با درب پیچی که بعد از ریختن مواد درون آنها پرس میشوند از ریختن مواد به بیرون جلوگیری میکنند. بطری های ۱ لیتری دوغ اغلب مات و سفید تولید میشوند و برای بطری های ۱ لیتری آب معدنی از بطری های شفاف استفاده میشود.

که شما میتوانید بعد از بسته بندی مواد برچسب و نام و برند محصولاتتان را بر روی قسمت مشخص شده در وسط بطری بچسبانید و اینگونه میتوانید نام شرکت و برند خود را در معرض دید همگان قراردهید.

بطری های ۴ لیتری برای بسته بندی چه مصارفی استفاده میشوند

بطری های ۴ لیتری برای مصارف شیمیایی و مواد غذایی استفاده میشوند، اما با توجه به کاربرد مصرفی انها هر کدام به گونه ای تولید شده اند.

بطری های ۴ لیتری که در بسته بندی مصارف غذایی به کار برده میشوند با پریفرم شفاف و به صورت کاملا بهداشتی در شرکت پارس پت تولید میشوند و برای سلامتی انسان ها مضر نخواهد بود.

اما بطری های ۴ لیتری مواد شوینده و بطری هایی که برای مصارف شیمیایی در شرکت پارس پت تولید میشوند از بازیافت مواد پلاستیکی و پریفرم تولید میشوند و مناسب این مصارف میباشند.

بطری های ۴ لیتری که برای بسته بندی مصارف غذایی همچون روغن به کار برده میشوند به صورت شفاف و رنگی در شرکت پارس پت تولید و عرضه میشوند که در زیر آنها میتوانید شماره تلفن و اطلاعات شرکت خود را درج کنید.

این بطری های ۴ لیتری با درب پیچی که دارند بعد از بسته بندی این مواد پرس میشوند تا از ریختن مواد درون آنها جلوگیری شود.

شرکت پارس پت تولیدکننده انواع بطری ۱ لیتری

شرکت پارس پت انواع بطری های ۱ لیتری با کیفیت در طرح های مختلف را تولید میکند.

از تولیدات شرکت پارس پت انواع بطری پت ۱ لیتری با سایز دهانه ۲۸، میتوان به بطری پت ۱ لیتری رینگی، بطری پت ۱ لیتری دسته دار، بطری پت ۱ لیتری الماس، بطری پت ۱ لیتری پافیلی فراز و بطری پت جار و بطری ۱ لیتری مایع ظرفشویی طرح پریل و غیره اشاره کرد.

شرکت پارس پت از طریق اینترنت و فروشگاه اینترنتی پارس پت به صورت عمده این بطری های ۱ لیتری را در ارزانترین قیمت خرید و فروش میکند.

بطری ۱ لیتری طرح فراز مناسب برای بسته بندی انواع نوشیدنی ها

بطری پت ۱ لیتری از زیر دسته بطری های ۱ لیتری طرح فراز میباشد که برای بسته بندی آب هویج و آب میوه های طبیعی و نوشیدنی های دیگر استفاده میشود، اگر میخواهید فروش محصولاتتان افزایش پیدا کند، کار بسته بندی محصولاتتان را به شرکت پارس پت بسپارید.

تولید بطری ۱ لیتری نوشابه

بطری ۱ لیتری نوشابه نیز در بازار به بطری ۱ لیتری طرح فراز معروف است، این بطری ها توسط شرکت پارس پت در حجم های ۱/۴ لیتر یا ۱/۵ لیتری و ۱ لیتری با مواد اولیه باکیفیت و مرغوب پت تولید میشود تا شما صاحب محصولات بهترین بسته بندی را برای محصولاتتان داشته باشید.

در فروشگاه اینترنتی پارس پت بطری ۱ لیتری نوشابه به صورت عمده خرید و فروش میشود. قیمت ارائه شده به خاطر حذف واسطه ها بسیار مناسب میباشد.

تولید بطری ۱ لیتری شیر

بطری ۱ لیتری چهارگوش با دهانه ۳۸ برای بسته بندی محصولاتی مانند شیر و دوغ و شیرکاکائو و انواع نوشیدنی های مختلف استفاده میشود.

شرکت پارس پت با تولید این بطری های ۱ لیتری شیر به تنهایی میتواند نیاز کل کشور را تامین کند و حتی میتواند به کشورهای دیگر هم صادر کند.

قابلیت حک لوگوی شرکت و برند شما در قسمت مشخص شده روی بدنه بطری وجود دارد. جنس این بطری از پلی اتیلن سنگین میباشد.

این بطری های ۱ لیتری شیر توسط بهترین ماشین و قالب از کمپانی آلمان تولید میشود که بی شک میتوان گفت این محصول خاصترین در سراسر کشور است.

منبع

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *