دسته‌بندی نشده

تاریخچه آبخوری

همواره مردم جهت نگهداری آب در خانه به دنبال روش های مختلفی بودند و از وسایل مختلفی استفاده می کردند.

در ابتدا وقتی به تاریخ نگاه میکنیم، با استفاده از سنگ، نوعی کاسه ایجاد میکردند که آب رو داخل آن میریختند که این با توجه به سنگین بودن سنگ و سخت بودن سنگ هم فضای زیادی را اشغال میکرد و هم آب کمی را در خود جای میداد و چون دربی برای بسته شدن نداشت، دچار آلودگی میشد.

کم کم بشر به ساقه های درختان و نی های قطور روی آورد و نگهداری آب را داخل آنها انجام میداد، اما باز با مشکل های زیادی مواجه بودن که آب کمی داخل این نی ها قرار می گرفت . با پیشرفت بیشتر و با توجه به ظهور ظروف سفالین آبخوری های متنوع ای و در اندازه های مختلفی ساخته شد که علاوه بر نگهداری آب، به خنک نگه داشتن آب هم کمک زیادی می کرد و از آلوده شدن آن جلوگیری می کرد.

آبخوری سفالین

در بعضی از کشورها از پوست حیوانات اهلی برای نگهداری از آب استفاده می کردند که در حال حاضر هم شاهد این موضوع در بین عشایر هستیم که از پوست حیوانات اهلی برای ذخیره آب استفاده میکنند.

مشک آب

با پیشرفت بیشتر بشر از ظروف فلزی و شیشه ای مانند: ظروف مسی، آهنی، آلومنیوم و … استفاده می شد که با استقبال خیلی از مردم در سراسر دنیا روبه رو شد که هم اکنون هم طرفداران زیادی دارد.

اما با پیدایش ظروف پلاستیکی، تحول عظیمی در تولید ظروف پلاستیکی و آبخوری صورت گرفت، چرا که ظروف پلاستیکی هم از نظر زیبایی و هم از نظر سبک و با دوام بودن و هم از نظر هزینه به صرفه تر بود، استقبال زیادی از این محصولات شد.

شرکت اطلس زاگرس هم با توجه به استقبال از این صنعت، با بکار گیری بهترین دستگاه های به روز و بهترین مواد اولیه و با استفاده از نیروه های متخصص و با تجربه به تولید ظروف پلاستیک و جار و پت پرداخت. شرکت اطلس زاگرس آبخوری های متنوع ای تولید می کند که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

آبخوری های دو لیتری

این نوع آبخوری ها در طرح ها و رنگ بندی های مختلفی تولید می شود، که با بهترین کیفیت و دوام بالا تولید و در اختیار شما قرار داده می شود. این آبخوری ها در طراح های چهار گوش و گرد تولید میشود که هر کدام زیبایی خاصی به محصولات میدهد.

آبخوری 2 لیتری گرد

آبخوری 2 لیتری گرد

آبخوری 1.5 لیتری

این نوع آبخوری ها هم مطابق آبخوری های دو لیتری در طرح ها و رنگ های مختلف تولید و با بهترین قیمتدر اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

آبخوری دسته دار 1.5 لیتری

آبخوری دسته دار 1.5 لیتری

قمقمه

شرکت اطلس زاگرس با توجه به حسن سلیقه مشتریان عزیر به طراحی و ساخت انواع قمقمه در سایز ها و طرح های مختلفی پرداخته و با توجه به استفاده از نیرو های متخصص در امر طراحی و پیاده سازی این طرح ها، این محصولات را روانه بازار می کند. قمقمه های پلاستیکی از پرطرفدارترین قمقمه های تولید شده در بازار محسوب می شوند، به دلیل سبک و با دوام بودن و همچنین زیبایی بسیار زیادی که دارند و همچنین با قیمت پایینی که نسبت به قمقمه های فلزی و .. دارند، استقبال زیادی از این نوع محصولات شده است. قمقمه اسپرت ، قمقمه نایک ، قمقمه باربی ، قمقمه مادام ، قمقمه کاوردار و چندین قمقمه دیگر از محصولات تولید شده اطلس زاگرس می باشند.

قمقمه اسپرت نایک 2

قمقمه اسپرت نایک 2 اطلس زاگرس

قمقمه اسپرت

قمقمه اطلس زاگرس

قمقمه اسپرت سایز 2

قمقمه اسپرت سایز 2 اطلس زاگرس

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *