وبلاگ

ادویه پاش چه خصوصیاتی باید داشته باشد ؟

ادویه پاش اطلس

خصوصیات یک ادویه پاش خوب

همواره نگهداری از ادویه ها برای مخصوصا خانم های خانه دار مهم و حائز اهمیت بوده و هست، زیرا نکاتی هست که باید برای انتخاب ظرف ادویه به آنها توجه کرد. انتخاب ظرف ادویه باید طوری صورت پذیرد که از همه مهمتر، ادویه فاسد نشود و از هرگونه رطوبت و گرد و خاک و آلودگی به ادویه جلوگیری کند. نکته بعد که در انتخاب ادویه پاش باید مورد توجه قرار گیرد، دسترسی راحت به ادویه و استفاده آن در غذا هست. نکته دیگری که برای خانم ها بسیار مهم هست، طرح و زیبایی ادویه پاش می باشد که زیبایی خاصی به آشپزخانه و سفره های کدبانو های ایرانی می دهد.

برای ساخت ادویه پاش از جنس های مختلفی استفاده می شود که میتوان از فلز، استیل، چوب، شیشه، کریستال، چینی و پلاستیک نام برد که هر کدام از اینها مزیت ها و معایبی دارن.

یک ادویه پاش خوب باید خصوصیاتی از جمله زیبایی، بادوام بودن، دسترسی راحت، عدم تماس ادویه با هوای آزاد و رطوبت و ….

به همین منظور شرکت اطلس زاگرس با توجه به نیاز مشتریان و با خبر بودن از سلیقه شما عزیزان، به طراحی و ساخت ادویه پاش کرده است. ادویه پاش اطلس علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا، با توجه به نوع طراحی بدنه و درب به جلوگیری از ورود گرد و خاک یا رطوبت به داخل ادویه پاش و مواد داخل آن می شود و همچنین با توجه به طراحی به خصوص درب ادویه پاش اطلس خیلی راحت می توانید ادویه مورد نظر خود رو به غذا اضافه و میل کنید و در نهایت آن را بسته و جهت زیبایی در آشپزخانه در کنار سایر ظروف از آن استفاده کرد.

علاوه بر خصوصیاتی که در بالا مطرح شد و نکته حائز اهمیت دیگر مقرون به صرفه بودن این ادویه پاش ها می باشد. شرکت اطلس زاگرس با توجه به سابقه دیرینه در راستای تولید ظروف پت، پلاسکو و فلز با استفاده از بهترین مواد اولیه، به تولید ادویه پاش پلاستیکی کرده است و با توجه به کیفیت و دوام بالا همه انتظارات مشتریان را برآورده کرده است.

شما میتوانید با توجه به سلیقه و نوع استفاده خود از انواع ادویه پاش های اطلس استفاده و بهره کافی را خواهید برد.

اطلس زاگرس نماد کیفیت، اصالت و ضمانت

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *